Kajaanin jäähalli: Harjoitus Jäähalli  Jäähalli  VIP-tilat  
Ma 3.2.2020Ti 4.2.2020Ke 5.2.2020To 6.2.2020Pe 7.2.2020La 8.2.2020Su 9.2.2020
07:00  
  07:15-08:15 Myyntipalvelu J.Lukkari ky, Jouni Lukkari  
    
   07:45-08:45 Myyntipalvelu J.Lukkari ky, Jouni Lukkari
08:0008:00-10:00 Urheiluakatemia, Kainuun maakunta- kuntayhtyma08:00-09:30 Lyseo, Juho Leinonen 
   
   
    08:45-09:00 JÄÄNHOITO08:45-10:45 YLEISÖVUORO mailaton
09:00 09:00-10:00 Kuurnan paivakoti, Kuurna paivakoti 09:00-10:00 Taitoluistelijat Kajaani / Taika kehitys
   
 09:30-10:30 Seminaarin päiväkoti09:30-10:30 Seminaarin päiväkoti 
  
10:0010:00-10:15 JÄÄNHOITO 
 10:15-11:15 Kajaanin Lyseo, Samu Saukkoriipi10:15-11:30 Lyseo, Juho Leinonen
 10:30-15:30 JÄÄNHOITO
 
11:00
 11:15-11:30 JÄÄNHOITO 
  
    
12:00  12:00-16:30 Mailavuoro kausikortit
    
  12:30-13:30 KAO, Eila Vaisanen12:30-13:45 Lyseo
  
13:0013:00-15:00 Kajaanin AMK, Katja Salminen
 
 13:30-13:45 JÄÄNHOITO
  
14:00  
 14:15-15:15 KAO, Eila Vaisanen 
  
   14:45-16:00 D2
15:00 15:00-15:15 JÄÄNHOITO 
   15:15-15:30 JÄÄNHOITO 
 15:30-16:30 Kajaanin Junnuhokki ry, F1/E tehojää15:30-16:30 Urheiluakatemia,yläkoulun15:30-16:30 Urheiluakatemia,yläkoulun15:30-16:15 Kiekkokerho15:30-16:30 Kajaanin Junnuhokki ry, D tehojää
 
16:00 
 16:15-16:30 JÄÄNHOITO 
 16:30-16:45 JÄÄNHOITO16:30-16:45 JÄÄNHOITO16:30-16:45 JÄÄNHOITO16:30-16:45 JÄÄNHOITO16:30-16:45 JÄÄNHOITO 
 16:45-17:45 Kajaanin Junnuhokki ry, E16:45-17:45 Taitoluistelijat Kajaani / Taika, Kirsi Koivuniemi16:45-17:45 D1/D216:45-17:45 Kajaanin Junnuhokki C216:45-17:45 Kajaanin Junnuhokki ry, D16:45-17:45 Kajaanin Junnuhokki ry, F2
17:00 
  
  
  17:45-18:00 JÄÄNHOITO 17:45-18:00 JÄÄNHOITO17:45-18:00 JÄÄNHOITO17:45-18:45 YLEISÖVUORO mailavuoro17:45-18:00 JÄÄNHOITO
18:0018:00-19:00 Kajaanin Junnuhokki ry, MVT18:00-19:00 Kiekkokoulu18:00-19:00 Kajaanin Junnuhokki F118:00-19:00 Kajaanin Junnuhokki ry, F218:00-19:00 Kajaanin Junnuhokki ry, F118:00-19:15 Kajaanin Junnuhokki ry, tytöt
 
 
 18:45-19:00 JÄÄNHOITO
19:0019:00-19:15 JÄÄNHOITO19:00-19:15 JÄÄNHOITO19:00-19:15 JÄÄNHOITO19:00-19:15 JÄÄNHOITO19:00-19:15 JÄÄNHOITO19:00-20:00 One Timer, Jarmo Juntunen
 19:15-20:15 Kajaanin Junnuhokki ry, C1/C219:15-20:15 C119:15-20:15 Kajaanin Junnuhokki E119:15-20:15 Kajaanin Junnuhokki ry, E19:15-20:15 Taitoluistelijat Kajaani / Taika, Kirsi Koivuniemi19:15-19:30 JÄÄNHOITO
 19:30-20:45 IHC Terra, Mikko Toiviainen
 
20:0020:00-20:15 JÄÄNHOITO
  20:15-20:30 JÄÄNHOITO20:15-20:30 JÄÄNHOITO20:15-20:30 JÄÄNHOITO20:15-20:30 JÄÄNHOITO20:15-21:30 Kiekko 2000, Pekka Koivisto
 20:30-21:45 Kajaanin kaupunki/Liikunta, Aleksi Nyström20:30-21:45 Kajaanin Rakentajat, Simo Lundberg20:30-21:45 Vaihokki, Markku Nieminen20:30-21:45 Mattoasennus Karjalainen Oy, Aapo Karjalainen20:30-21:45 Kiekko 2000, Juniorit
 
21:00
 
 
 
22:00
 
        
        
23:00