Kajaanin jäähalli: Harjoitus Jäähalli  Jäähalli  VIP-tilat  
Ma 16.9.2019Ti 17.9.2019Ke 18.9.2019To 19.9.2019Pe 20.9.2019La 21.9.2019Su 22.9.2019
07:00   
  07:15-08:15 Myyntipalvelu J.Lukkari07:15-08:30 KaiPr  
    
  07:45-08:45 Myyntipalvelu J.Lukkari ky, Jouni Lukkari 
08:0008:00-09:30 Kajaanin Junnuhokki ry, Kimmo Happo08:00-10:00 Taitoluistelijat Kajaani / Taika, Kirsi Koivuniemi
 08:15-08:30 JÄÄNHOITO
 08:30-08:45 JÄÄNHOITO
 08:45-09:00 JÄÄNHOITO
09:00   09:00-10:00 Taitoluistelijat Kajaani / Taika, Kirsi Koivuniemi
    
 09:30-09:45 JÄÄNHOITO   
 09:45-10:45 Edustus09:45-10:45 Edustus09:45-10:45 Edustus
10:0010:00-10:15 JÄÄNHOITO10:00-10:15 JÄÄNHOITO
 10:15-11:30 Hokki E1ya Pesoset -Kemppaiset10:15-11:15 Taitoluistelijat Kajaani / Taika, Kirsi Koivuniemi
 
 10:45-11:00 JÄÄNHOITO
11:00
  11:15-14:00 Hokki C-HErmes
  11:30-11:45 JÄÄNHOITO
  11:45-12:45 Hokki D1w-K-Laser/Kkp
12:0012:00-14:45 JÄÄNHOITO
  
  
   12:45-13:00 JÄÄNHOITO
13:00 13:00-14:45 Akatemia 2.aste13:00-14:30 Hokki D2w-PAka
  
 13:30-14:30 Sinitakit, Jarkko Karkkainen
  
14:00 14:00-14:15 JÄÄNHOITO
  14:15-16:45 Hokki A-Ketterä
 14:30-15:00 JÄÄNHOITO14:30-15:45 Prikaati/Sinitakit14:30-14:45 JÄÄNHOITO
 14:45-15:00 JÄÄNHOITO14:45-15:45 Yläkouluakatemia14:45-16:00 Hokki D1r-Paka
15:0015:00-15:45 Luisteluklinikka E1-D215:00-15:45 Yleisövuoro
 
 
 15:45-16:00 JÄÄNHOITO15:45-16:00 JÄÄNHOITO15:45-16:00 JÄÄNHOITO15:45-16:00 JÄÄNHOITO
16:0016:00-17:00 Hokki Kainuu oy, Jarkko Heikkinen16:00-17:00 Edustus16:00-17:00 Edustus16:00-17:00 Edustus16:00-19:15 C-junnu turnaus
 
  
  16:45-17:00 JÄÄNHOITO
17:0017:00-17:15 JÄÄNHOITO17:00-17:15 JÄÄNHOITO17:00-17:15 JÄÄNHOITO 17:00-17:15 JÄÄNHOITO17:00-17:45 LUISTELUKOULU
 17:15-18:15 D1/D217:15-18:15 Taika17:15-18:00 B17:15-18:00 C1/C217:15-18:15 C1/C2
 
 17:45-18:30 KIEKKOKOULU
18:0018:00-18:15 JÄÄNHOITO18:00-18:15 JÄÄNHOITO
 18:15-18:30 JÄÄNHOITO18:15-18:30 JÄÄNHOITO18:15-19:15 F1/F2 Demo18:15-19:15 Taika18:15-18:30 JÄÄNHOITO
 18:30-19:15 Yleisö mailaton18:30-19:15 E18:30-19:15 B18:30-18:45 JÄÄNHOITO
 18:45-19:45 IHC Terra, Mikko Toiviainen
19:00
 19:15-19:30 JÄÄNHOITO19:15-19:30 JÄÄNHOITO19:15-19:30 JÄÄNHOITO19:15-20:15 B (vanha jää)19:15-19:30 JÄÄNHOITO
 19:30-20:15 A19:30-20:15 B/C119:30-20:15 A19:30-20:15 A
 19:45-20:00 JÄÄNHOITO
20:0020:00-21:00 Kajaanin Rakentajat, Antti Zils-Leinonen
 20:15-20:30 JÄÄNHOITO20:15-20:30 JÄÄNHOITO20:15-20:30 JÄÄNHOITO20:15-20:30 JÄÄNHOITO20:15-20:30 JÄÄNHOITO
 20:30-21:15 C1/C220:30-21:15 A20:30-21:15 D1/D220:30-21:15 A20:30-21:15 Taika
 
21:0021:00-21:15 JÄÄNHOITO
 21:15-21:30 JÄÄNHOITO21:15-21:30 JÄÄNHOITO21:15-21:30 JÄÄNHOITO21:15-21:30 JÄÄNHOITO21:15-21:30 JÄÄNHOITO21:15-22:15 Nälkämaan Kotkat
 21:30-22:15 Kiekkokarjut21:30-22:15 L-Team21:30-22:15 Vaihokki/Broilers21:30-22:15 Matto Karjalainen21:30-22:15 Kiekko 2000 Juniorit
 
22:00
 
        
        
23:00