Kajaanin jäähalli: Harjoitus Jäähalli  Jäähalli  VIP-tilat  
Ma 17.2.2020Ti 18.2.2020Ke 19.2.2020To 20.2.2020Pe 21.2.2020La 22.2.2020Su 23.2.2020
07:00  
  07:15-08:15 Myyntipalvelu J.Lukkari ky, Jouni Lukkari   
     
    07:45-08:45 Myyntipalvelu J.Lukkari ky, Jouni Lukkari
08:0008:00-10:00 Akatemia 2.aste08:00-09:00 KAO08:00-09:30 Lyseo, Miikka Sinko 
   
   
   08:45-09:00 JÄÄNHOITO08:45-10:45 YLEISÖVUORO mailaton
09:00 09:00-10:15 Lyseo, Miikka Sinko 09:00-10:00 Taitoluistelijat Kajaani / Taika kehitys
   
 09:30-10:30 Seminaarin päiväkoti09:30-10:30 Seminaarin päiväkoti 
  
10:0010:00-10:15 JÄÄNHOITO10:00-11:15 Lyseo, Miikka Sinko10:00-12:00 Taitoluistelijat Kajaani / Taika, Kirsi Koivuniemi
 10:15-11:15 KVPS Tukena Oy, Tukena Kesäheinä10:15-10:30 JÄÄNHOITO
  
   
11:00   
 11:15-11:30 JÄÄNHOITO 11:15-12:45 Lyseo, Miikka Sinko  
 11:30-12:45 Lyseo, Miikka Sinko  
  11:45-13:00 E2-Mujk
12:0012:00-13:00 Lyseo, Juho Leinonen 
 12:15-14:30 Mailavuoro Kausikortit
 
 12:45-13:00 JÄÄNHOITO12:45-13:00 JÄÄNHOITO
13:0013:00-15:00 Kajaanin AMK, Katja Salminen 13:00-13:15 JÄÄNHOITO 
  13:15-14:15 Kajaanin Lukio, Kajaanin Lukio13:15-14:45 E1w-Teki
 13:30-14:30 Kajaanin Lyseo, Samu Saukkoriipi
 
14:00
 
 14:30-14:45 JÄÄNHOITO 
     14:45-16:30 Mailavuro Kausikorit 
15:00 15:00-15:15 JÄÄNHOITO    
      15:15-16:30 D2-Kiilat
 15:30-16:30 Kajaanin Junnuhokki ry, F1/E tehojää15:30-16:30 Urheiluakatemia,yläkoulun15:30-16:30 Urheiluakatemia,yläkoulun15:30-16:15 Kiekkokerho15:30-16:30 Kajaanin Junnuhokki ry, D tehojää
 
16:00
 16:15-16:30 JÄÄNHOITO
 16:30-16:45 JÄÄNHOITO16:30-16:45 JÄÄNHOITO16:30-16:45 JÄÄNHOITO16:30-16:45 JÄÄNHOITO16:30-16:45 JÄÄNHOITO 
 16:45-17:45 Kajaanin Junnuhokki ry, E16:45-17:45 Taitoluistelijat Kajaani / Taika, Kirsi Koivuniemi16:45-17:45 D1/D216:45-17:45 Kajaanin Junnuhokki C216:45-17:45 Kajaanin Junnuhokki ry, D16:45-17:45 Kajaanin Junnuhokki ry, F2
17:00 
  
  
  17:45-18:00 JÄÄNHOITO17:45-18:00 JÄÄNHOITO17:45-18:00 JÄÄNHOITO17:45-18:00 JÄÄNHOITO17:45-18:45 YLEISÖVUORO mailavuoro17:45-18:00 JÄÄNHOITO
18:0018:00-19:00 Kajaanin Junnuhokki ry, MVT18:00-19:00 Kajaanin Junnuhokki ry, kiekkokoulu Kimmo Happo18:00-19:00 Kajaanin Junnuhokki F118:00-19:00 Kajaanin Junnuhokki ry, F218:00-19:00 Kajaanin Junnuhokki ry, F118:00-19:15 Kajaanin Junnuhokki ry, tytöt
 
 
 18:45-19:00 JÄÄNHOITO
19:0019:00-19:15 JÄÄNHOITO19:00-19:15 JÄÄNHOITO19:00-19:15 JÄÄNHOITO19:00-19:15 JÄÄNHOITO19:00-19:15 JÄÄNHOITO19:00-20:00 One Timer, Jarmo Juntunen
 19:15-20:15 Kajaanin Junnuhokki ry, C1/C219:15-20:15 Kajaanin Junnuhokki ry, C1 Kimmo Happo19:15-20:15 Kajaanin Junnuhokki E119:15-20:15 Kajaanin Junnuhokki ry, E19:15-20:15 Taitoluistelijat Kajaani / Taika, Kirsi Koivuniemi19:15-19:30 JÄÄNHOITO
 19:30-20:45 IHC Terra, Mikko Toiviainen
 
20:00 
  20:15-20:30 JÄÄNHOITO20:15-20:30 JÄÄNHOITO20:15-20:30 JÄÄNHOITO20:15-20:30 JÄÄNHOITO20:15-20:30 JÄÄNHOITO
 20:30-21:45 Kajaanin kaupunki/Liikunta, Aleksi Nyström20:30-21:45 Kajaanin Rakentajat, Simo Lundberg20:30-21:45 Vaihokki, Markku Nieminen20:30-21:45 Mattoasennus Karjalainen Oy, Aapo Karjalainen20:30-21:45 Kiekko 2000, Juniorit20:30-21:45 Kiekko 2000, Pekka Koivisto
 
21:00
 
 
 
22:00
 
        
        
23:00