Kajaanin jäähalli: Harjoitus Jäähalli  Jäähalli  VIP-tilat  
Ma 24.2.2020Ti 25.2.2020Ke 26.2.2020To 27.2.2020Pe 28.2.2020La 29.2.2020Su 1.3.2020
07:00  
  07:15-08:15 Myyntipalvelu J.Lukkari ky, Jouni Lukkari  
    
   07:45-08:45 Myyntipalvelu J.Lukkari ky, Jouni Lukkari
08:0008:00-10:00 Urheiluakatemia, Kainuun maakunta- kuntayhtyma08:00-09:30 Lyseo, Miikka Sinko 
  
  
    08:45-09:00 JÄÄNHOITO08:45-10:45 YLEISÖVUORO mailaton
09:00   09:00-10:00 Taitoluistelijat Kajaani / Taika kehitys
    
 09:30-10:30 Seminaarin päiväkoti09:30-10:30 Päiväkoti Sinilintu, Maarit Martikainen09:30-10:30 Seminaarin päiväkoti09:30-09:45 JÄÄNHOITO
  
10:0010:00-11:30 Keskuskoulu, Mikko Hakkarainen10:00-11:15 Lyseo, Miikka Sinko10:00-12:00 Taitoluistelijat Kajaani / Taika, Kirsi Koivuniemi
 
 10:30-10:45 JÄÄNHOITO
   
11:00  
  11:15-12:45 Lyseo, Miikka Sinko11:15-11:30 JÄÄNHOITO
 11:30-11:45 JÄÄNHOITO11:30-12:45 Lyseo, Miikka Sinko 
   
12:00  
 12:15-13:45 Lyseo, Miikka Sinko12:15-13:45 Lyseo, Miikka Sinko
  
  12:45-13:00 JÄÄNHOITO 
13:0013:00-15:00 Kajaanin AMK, Katja Salminen  
  13:15-14:15 Kajaanin Lukio, Kajaanin Lukio
 13:30-14:30 Lyseo
 13:45-14:00 JÄÄNHOITO13:45-14:00 JÄÄNHOITO
14:00
 
 14:30-14:45 JÄÄNHOITO
     
15:00    
     
 15:30-16:30 Kajaanin Junnuhokki ry, F1/E tehojää15:30-16:30 Urheiluakatemia,yläkoulun15:30-16:15 Kiekkokerho15:30-16:30 Kajaanin Junnuhokki ry, D tehojää
  
16:00  
  16:15-16:30 JÄÄNHOITO 
 16:30-16:45 JÄÄNHOITO16:30-16:45 JÄÄNHOITO16:30-16:45 JÄÄNHOITO16:30-16:45 JÄÄNHOITO16:30-16:45 JÄÄNHOITO 
 16:45-17:45 Kajaanin Junnuhokki ry, E16:45-17:45 Taitoluistelijat Kajaani / Taika, Kirsi Koivuniemi16:45-17:45 Kajaanin Junnuhokki ry, D1/D2 Kimmo Happo16:45-17:45 Kajaanin Junnuhokki C216:45-17:45 Taika16:45-17:45 Kajaanin Junnuhokki ry, F2
17:00 
  
  
  17:45-18:00 JÄÄNHOITO17:45-18:00 JÄÄNHOITO17:45-18:00 JÄÄNHOITO17:45-18:00 JÄÄNHOITO17:45-18:45 YLEISÖVUORO mailavuoro17:45-18:00 JÄÄNHOITO
18:0018:00-19:00 Kajaanin Junnuhokki ry, MVT18:00-19:00 Kiekkokoulu18:00-19:00 Kajaanin Junnuhokki F118:00-19:00 Kajaanin Junnuhokki ry, F218:00-19:00 A18:00-19:15 Kajaanin Junnuhokki ry, tytöt
 
 
 18:45-19:00 JÄÄNHOITO
19:0019:00-19:15 JÄÄNHOITO19:00-19:15 JÄÄNHOITO19:00-19:15 JÄÄNHOITO19:00-19:15 JÄÄNHOITO19:00-19:15 JÄÄNHOITO19:00-20:00 One Timer, Jarmo Juntunen
 19:15-20:15 Kajaanin Junnuhokki ry, C1/C219:15-20:15 YLEISÖVUORO mailavuoro19:15-20:15 Kajaanin Junnuhokki E119:15-20:15 Kajaanin Junnuhokki ry, E19:15-19:30 JÄÄNHOITO
  19:30-20:45 IHC Terra, Mikko Toiviainen
  
20:00  
  20:15-20:30 JÄÄNHOITO20:15-20:30 JÄÄNHOITO20:15-20:30 JÄÄNHOITO20:15-20:30 JÄÄNHOITO20:15-20:30 JÄÄNHOITO
 20:30-21:45 Kajaanin kaupunki/Liikunta, Aleksi Nyström20:30-21:45 Kajaanin Rakentajat, Simo Lundberg20:30-21:45 Vaihokki, Markku Nieminen20:30-21:45 Mattoasennus Karjalainen Oy, Aapo Karjalainen20:30-21:45 Kiekko 2000, Juniorit20:30-21:45 Kiekko 2000, Pekka Koivisto
 
21:00
 
 
 
22:00
 
        
        
23:00