Kajaanin jäähalli: Harjoitus Jäähalli  Jäähalli  VIP-tilat  
Ma 24.2.2020Ti 25.2.2020Ke 26.2.2020To 27.2.2020Pe 28.2.2020La 29.2.2020Su 1.3.2020
07:00 
 07:15-08:00 Pipolätkä 
  
   
08:00 08:00-09:00 Urheiluakatemia, 2. aste 
     
  08:30-08:45 JÄÄNHOITO08:30-09:30 Soidinsuon koulu, Soidinsuo Koulu 
     
09:00 09:00-12:45 Keskuskoulu, Mikko Hakkarainen 09:00-09:15 JÄÄNHOITO09:00-11:00 Taitoluistelijat Kajaani / Taika, Kirsi Koivuniemi
  09:15-10:00 Hokki Kainuu oy, Jarkko Heikkinen  
 09:30-10:30 Kajaanin Lukio, Kajaanin Lukio09:30-10:30 Päiväkoti Sinilintu, Halli 209:30-09:45 JÄÄNHOITO 
 09:45-10:45 Hokki Kainuu oy, Jarkko Heikkinen 
10:0010:00-10:15 JÄÄNHOITO10:00-10:45 F1
 10:15-10:45 Hokki Kainuu oy, Jarkko Heikkinen
 10:30-10:45 JÄÄNHOITO
 10:45-11:00 JÄÄNHOITO10:45-11:00 JÄÄNHOITO10:45-11:00 JÄÄNHOITO
11:0011:00-12:00 Soidinsuon koulu, Soidinsuo Koulu11:00-13:45 C-Os
 
 
 
12:0012:00-12:15 JÄÄNHOITO
 
 
 12:45-13:00 JÄÄNHOITO
13:0013:00-14:45 Urheiluakatemia, 2. aste
 
  
   13:45-14:00 JÄÄNHOITO
14:00  14:00-16:00 C2-Roki
  14:15-15:45 Kaipr
 14:30-15:30 Eagle Boys, Pasi Heikura
 14:45-15:00 JÄÄNHOITO
15:0015:00-15:45 YLEISÖVUORO mailavuoro
   
   15:30-15:45 JÄÄNHOITO
  15:45-16:00 JÄÄNHOITO  15:45-16:00 JÄÄNHOITO
16:0016:00-17:00 Edustus16:00-17:00 Hokki Kainuu oy, Jarkko Heikkinen16:00-18:15 Kajaanin Junnuhokki ry, E2 Kimmo Happo16:00-17:00 EDUSTUS HOKKI16:00-17:00 Kajaanin Junnuhokki ry, C16:00-22:00 JÄÄNHOITO
 
 
 
17:0017:00-17:15 JÄÄNHOITO17:00-17:15 JÄÄNHOITO17:00-17:15 JÄÄNHOITO17:00-21:30 Hokki-Roki
 17:15-18:15 Kajaanin Junnuhokki ry, B/C117:15-18:15 Taitoluistelijat Kajaani / Taika, Kirsi Koivuniemi17:15-18:15 Taitoluistelijat Kajaani / Taika, Kirsi Koivuniemi
 
  
18:00 
  18:15-18:30 JÄÄNHOITO18:15-18:30 JÄÄNHOITO18:15-18:30 JÄÄNHOITO 
 18:30-19:30 YLEISÖVUORO mailaton18:30-19:30 Kajaanin Junnuhokki A18:30-19:30 A18:30-19:30 Kajaanin Junnuhokki ry, B/C118:30-18:45 JÄÄNHOITO
 18:45-20:00 Kajaanin jääkiekkoyhdistys ry, Petteri Kyllonen
19:00
 
  19:30-19:45 JÄÄNHOITO19:30-19:45 JÄÄNHOITO19:30-19:45 JÄÄNHOITO
 19:45-20:45 Kajaanin Junnuhokki ry, C219:45-20:45 Kajaanin Junnuhokki ry, B19:45-20:45 Hokki Naiset19:45-20:45 Kajaanin Junnuhokki ry, A
20:0020:00-20:15 JÄÄNHOITO
 20:15-21:30 Vaihokki / Broilers, Markku Nieminen
 
  20:45-21:00 JÄÄNHOITO20:45-21:00 JÄÄNHOITO
21:0021:00-22:15 Kajaanin Kiekko Karjut, Jarmo Heikkinen21:00-22:00 L-team, Jaakko Harkonen21:00-22:15 Kajaanin Kiekko Karjut, Jarmo Heikkinen
 
 
 
22:00
 
 
 
23:00