Kajaanin jäähalli: Harjoitus Jäähalli  Jäähalli  VIP-tilat  
Ma 10.2.2020Ti 11.2.2020Ke 12.2.2020To 13.2.2020Pe 14.2.2020La 15.2.2020Su 16.2.2020
07:00 
   07:15-08:00 Millog Oy, Joni Alanen 
    
    
08:0008:00-09:30 Keskuskoulu, Mikko Hakkarainen08:00-13:00 JÄÄNHOITO08:00-14:15 Yläluokkien jääkiekko ja ringette turnaus
   
    
    
09:0009:00-09:45 Edustus, prikaatin akatemia 09:00-10:30 Taitoluistelijat Kajaani / Taika, Kirsi Koivuniemi
 09:15-10:00 EDUSTUS HOKKI 
  
 09:45-10:00 JÄÄNHOITO 
10:00 10:00-11:00 Edustus10:00-10:15 JÄÄNHOITO10:00-10:30 Edustus
  10:15-10:45 Edustus
   10:30-10:45 JÄÄNHOITO
 10:45-11:00 JÄÄNHOITO10:45-11:00 JÄÄNHOITO 10:45-16:45 F2 Leijonaliiga
11:00 11:00-12:00 Kiekko-Vantaa 11:00-12:15 E1r-Kiva ht
  
 11:30-13:00 Kajaanin Lyseo, Samu Saukkoriipi
 
12:0012:00-12:15 JÄÄNHOITO
 12:15-12:30 JÄÄNHOITO
 12:30-14:00 D1w-Ahmat
 
13:0013:00-14:45 Urheiluakatemia, 2. aste
  
    
    
14:00 14:00-16:00 JÄÄNHOITO 14:00-14:15 JÄÄNHOITO
 14:15-15:30 Sinitakit, Jarkko Karkkainen14:15-14:30 JÄÄNHOITO14:15-15:45 Kaipr14:15-15:30 D1r-Pjk/Rjk
 14:30-15:30 Eagle Boys, Pasi Heikura
 14:45-15:00 JÄÄNHOITO
15:0015:00-15:45 YLEISÖVUORO mailavuoro
 
 15:30-16:15 JÄÄNHOITO15:30-15:45 JÄÄNHOITO15:30-19:45 Hokki-Tuto Mestis
 15:45-16:00 JÄÄNHOITO 15:45-16:00 JÄÄNHOITO
16:0016:00-17:00 Hokki Kainuu oy, Jarkko Heikkinen16:00-17:00 EDUSTUS HOKKI16:00-17:00 Kajaanin Junnuhokki ry, B
  
   
   16:45-17:00 JÄÄNHOITO
17:00  17:00-17:15 JÄÄNHOITO17:00-17:15 JÄÄNHOITO17:00-20:45 HOKKI - K-Vantaa Mestis17:00-18:30 Kajaanin Junnuhokki Luistelu- ja kiekkokoulu
 17:15-18:15 Kajaanin Junnuhokki ry, B/C117:15-18:15 Taitoluistelijat Kajaani / Taika, Kirsi Koivuniemi17:15-18:15 E217:15-18:15 Taitoluistelijat Kajaani / Taika, Kirsi Koivuniemi
 
 
18:00
  18:15-18:30 JÄÄNHOITO18:15-18:30 JÄÄNHOITO18:15-18:30 JÄÄNHOITO
 18:30-19:30 YLEISÖVUORO mailaton18:30-19:30 Kajaanin Junnuhokki A18:30-19:30 A18:30-19:30 Kajaanin Junnuhokki ry, B/C118:30-18:45 JÄÄNHOITO
 18:45-20:00 Kajaanin jääkiekkoyhdistys ry, Petteri Kyllonen
19:00
 
  19:30-19:45 JÄÄNHOITO19:30-19:45 JÄÄNHOITO19:30-19:45 JÄÄNHOITO
 19:45-20:45 Kajaanin Junnuhokki ry, C219:45-20:45 Kajaanin Junnuhokki ry, B19:45-20:45 Hokki Naiset19:45-20:45 Kajaanin Junnuhokki ry, A
20:0020:00-20:15 JÄÄNHOITO
 20:15-21:30 Vaihokki / Broilers, Markku Nieminen
 
  20:45-21:00 JÄÄNHOITO20:45-21:00 JÄÄNHOITO
21:0021:00-22:15 Kajaanin Kiekko Karjut, Jarmo Heikkinen21:00-22:00 L-team, Jaakko Harkonen21:00-22:15 Kajaanin Kiekko Karjut, Jarmo Heikkinen
 
 
 
22:00
 
 
 
23:00