Kajaanin jäähalli: Harjoitus Jäähalli  Jäähalli  VIP-tilat  
Ma 27.1.2020Ti 28.1.2020Ke 29.1.2020To 30.1.2020Pe 31.1.2020La 1.2.2020Su 2.2.2020
07:00 
 07:15-08:00 Pipolätkä
 
 
08:00
  
  
  
09:00   09:00-11:00 Taitoluistelijat Kajaani / Taika, Kirsi Koivuniemi
     
      
 09:45-10:45 Edustus09:45-10:45 Edustus 09:45-10:45 EDUSTUS HOKKI 
10:00  10:00-10:30 Edustus
  10:15-11:45 Lehtikankaan yläkoulu, Kaisa Loikkanen
  
 10:45-11:00 JÄÄNHOITO10:45-11:00 JÄÄNHOITO10:45-13:00 JÄÄNHOITO
11:00  11:00-11:15 JÄÄNHOITO
 11:15-12:45 Keskuskoulu, Mikko Hakkarainen 
   
   11:45-13:15 D1w-K-Laser/kkp
12:00  
  12:15-13:45 , Mikko .Hakkarainen
 12:30-13:45 Lyseo, Juho Leinonen
  
13:00 
 13:15-14:45 Keskuskoulu, Mikko Hakkarainen13:15-13:30 JÄÄNHOITO
 13:30-15:30 C2-Jht
    
14:00   
 14:15-15:30 Sinitakit, Jarkko Karkkainen 14:15-15:45 KaiPr/Raja
 14:30-15:30 Eagle Boys, Pasi Heikura
 14:45-15:00 JÄÄNHOITO
15:0015:00-15:45 YLEISÖVUORO mailavuoro
 
 15:30-16:00 JÄÄNHOITO15:30-15:45 JÄÄNHOITO15:30-15:45 JÄÄNHOITO
 15:45-16:00 JÄÄNHOITO 15:45-16:00 JÄÄNHOITO15:45-19:45 HOKKI-Koovee
16:0016:00-17:00 Edustus16:00-17:00 Hokki Kainuu oy, Jarkko Heikkinen16:00-17:00 EDUSTUS HOKKI16:00-17:00 Kajaanin Junnuhokki ry, B
   
   
   
17:00  17:00-17:15 JÄÄNHOITO17:00-17:15 JÄÄNHOITO17:00-17:15 JÄÄNHOITO17:00-17:45 Luistelukoulu
 17:15-18:15 Kajaanin Junnuhokki ry, B/C117:15-18:15 Taitoluistelijat Kajaani / Taika, Kirsi Koivuniemi17:15-18:15 E217:15-18:15 Taitoluistelijat Kajaani / Taika, Kirsi Koivuniemi17:15-18:15 Kajaanin Junnuhokki ry, D2
 
 17:45-18:30 Kiekkokoulu
18:00
  18:15-18:30 JÄÄNHOITO18:15-18:30 JÄÄNHOITO18:15-18:30 JÄÄNHOITO18:15-18:30 JÄÄNHOITO
 18:30-19:30 YLEISÖVUORO mailaton18:30-19:30 A18:30-19:30 A18:30-19:30 Kajaanin Junnuhokki ry, B/C118:30-19:30 Kajaanin Junnuhokki ry, C1/C218:30-18:45 JÄÄNHOITO
 18:45-20:00 Kajaanin jääkiekkoyhdistys ry, Petteri Kyllonen
19:00
 
  19:30-19:45 JÄÄNHOITO19:30-19:45 JÄÄNHOITO19:30-19:45 JÄÄNHOITO19:30-19:45 JÄÄNHOITO
 19:45-20:45 Kajaanin Junnuhokki ry, C219:45-20:45 Kajaanin Junnuhokki ry, B19:45-20:45 Hokki naiset19:45-20:45 Kajaanin Junnuhokki ry, A19:45-20:45 Kajaanin Junnuhokki ry, A
20:0020:00-20:15 JÄÄNHOITO
 20:15-21:30 Vaihokki / Broilers, Markku Nieminen
 
  20:45-21:00 JÄÄNHOITO20:45-21:00 JÄÄNHOITO
21:0021:00-22:15 Kajaanin Kiekko Karjut, Jarmo Heikkinen21:00-22:00 L-team, Jaakko Harkonen21:00-22:15 Kajaanin Kiekko Karjut, Jarmo Heikkinen
 
 
 
22:00
 
 
 
23:00