Kajaanin jäähalli: Jäähalli  
Ma 23.10.2017Ti 24.10.2017Ke 25.10.2017To 26.10.2017Pe 27.10.2017La 28.10.2017Su 29.10.2017
07:00   
  07:15-08:15 Myyntipalvelu J.Lukkari ky, Jouni Lukkari07:15-08:00 Kainuun prikaati , Joni Alanen   
     
   07:45-08:45 Myyntipalvelu J.Lukkari ky, Jouni Lukkari 
08:0008:00-10:00 Akatemia 2.aste08:00-09:30 Urheiluakatemia, Kainuun maakunta- kuntayhtyma08:00-10:00 Taitoluistelijat Kajaani / Taika, Kirsi Koivuniemi
  
 08:30-08:45 JÄÄNHOITO
 08:45-09:30 Päivakoti Lilliputti, Paivakoti Lilliputti 
09:00   
    
 09:30-09:45 JÄÄNHOITO 09:30-09:45 JÄÄNHOITO 09:30-09:45 JÄÄNHOITO
 09:45-10:45 Kajaanin Edustushokki ry, Jukka Niiranen09:45-10:45 Kajaanin Edustushokki ry, Jukka Niiranen09:45-10:45 Kajaanin Edustushokki ry, Jukka Niiranen09:45-10:45 Kajaanin Edustushokki ry, Jukka Niiranen09:45-10:30 Luistelukoulu
10:00 10:00-10:15 JÄÄNHOITO
  10:15-12:15 C2-Sport
  10:30-11:15 Kiekkokoulu
 10:45-11:00 JÄÄNHOITO
11:0011:00-12:00 Paivakoti Kivapaikka, Noora Kasurinen
 11:15-11:30 JÄÄNHOITO
 11:30-12:15 E1r-Ipk Y
 
12:00
   12:15-13:15 E1w-Ipk B12:15-15:00 B-Roki
   
    
13:0013:00-13:15 JÄÄNHOITO13:00-14:45 Akatemia 2.aste 
 13:15-14:30 Sinitakit, Jarkko Karkkainen 13:15-13:30 JÄÄNHOITO
 13:30-14:30 Eagle Boys, Pasi Heikura 13:30-14:15 E1w-Ipk Y
  
14:00  
  14:15-15:45 Raja/Poliisit / KaiPr, Janne Laatti14:15-15:15 E1y-Ipk B
 14:30-14:45 JÄÄNHOITO 14:30-14:45 JÄÄNHOITO
 14:45-15:45 Yläkouluakatemia14:45-15:00 JÄÄNHOITO14:45-15:45 Yläkouluakatemia14:45-15:45 Yläkouluakatemia
15:0015:00-15:45 Luisteluklinikka E15:00-18:15 HOKKI-Titaanit
 15:15-15:30 JÄÄNHOITO
 15:30-17:30 C2-Hermes
 15:45-16:00 JÄÄNHOITO15:45-16:00 JÄÄNHOITO15:45-16:00 JÄÄNHOITO15:45-16:00 JÄÄNHOITO15:45-16:00 JÄÄNHOITO
16:0016:00-17:00 D216:00-17:00 Kajaanin Edustushokki ry, Jukka Niiranen16:00-17:00 Kajaanin Edustushokki ry, Jukka Niiranen16:00-17:00 Kajaanin Edustushokki ry, Jukka Niiranen16:00-17:00 B
 
 
 
17:0017:00-18:00 D1 (vanhajää)17:00-17:15 JÄÄNHOITO17:00-17:15 JÄÄNHOITO17:00-17:15 JÄÄNHOITO17:00-17:15 JÄÄNHOITO
 17:15-18:15 E17:15-18:00 E17:15-18:15 Taitoluistelijat Kajaani / Taika, Kirsi Koivuniemi17:15-18:15 D1/D2
 17:30-21:00 HOKKI-HCik
 
18:0018:00-18:15 JÄÄNHOITO18:00-18:15 JÄÄNHOITO
 18:15-19:00 Yleisö18:15-18:30 JÄÄNHOITO18:15-19:30 D2w-D2r18:15-18:30 JÄÄNHOITO18:15-18:30 JÄÄNHOITO18:15-18:30 JÄÄNHOITO
 18:30-19:30 Taitoluistelijat Kajaani / Taika, Kirsi Koivuniemi18:30-19:30 F1/F218:30-19:30 C18:30-19:15 F1/F2
 
19:0019:00-20:00 Mv:t (vanhajää)
 19:15-19:30 JÄÄNHOITO
 19:30-19:45 JÄÄNHOITO19:30-19:45 JÄÄNHOITO19:30-19:45 JÄÄNHOITO19:30-19:45 JÄÄNHOITO19:30-20:45 Nalkamaan Kotkat, Petteri Kyllonen
 19:45-20:45 B19:45-20:45 C19:45-20:45 Kajaanin Hokki, A-nuoret, Sami Arvola19:45-20:45 Kajaanin Hokki, A-nuoret, Sami Arvola
20:0020:00-20:15 JÄÄNHOITO
 20:15-21:45 C
 
 20:45-21:00 JÄÄNHOITO20:45-21:00 JÄÄNHOITO20:45-21:00 JÄÄNHOITO20:45-21:00 JÄÄNHOITO20:45-21:00 JÄÄNHOITO
21:0021:00-21:45 Kajaanin Hokki, A-nuoret, Sami Arvola21:00-21:45 B21:00-22:00 D121:00-22:00 Taitoluistelijat Kajaani / Taika, Kirsi Koivuniemi 21:00-22:15 Vaihokki, Hannu Heikkinen
  
 21:30-21:45 JÄÄNHOITO
 21:45-22:00 JÄÄNHOITO21:45-22:00 JÄÄNHOITO21:45-22:00 JÄÄNHOITO21:45-23:00 Kiekko 2000, Pekka Koivisto
22:0022:00-23:00 Kajaanin Kiekko Karjut, Jarmo Heikkinen22:00-23:00 L-team, Jaakko Harkonen22:00-23:15 Vaihokki, Hannu Heikkinen22:00-22:15 JÄÄNHOITO
 22:15-23:15 Kajaanin Kiekko Karjut, Jarmo Heikkinen
 
 
23:00