Kajaanin jäähalli: Jäähalli  VIP-tilat  
Ma 18.3.2019Ti 19.3.2019Ke 20.3.2019To 21.3.2019Pe 22.3.2019La 23.3.2019Su 24.3.2019
07:00   
  07:15-08:15 Myyntipalvelu J.Lukkari ky, Jouni Lukkari07:15-08:00 Kainuun prikaati , Joni Alanen  
    
  07:45-09:00 Myyntipalvelu J.Lukkari ky, Jouni Lukkari 
08:0008:00-09:30 Akatemia 2.aste08:00-08:15 JÄÄNHOITO08:00-10:00 Taitoluistelijat Kajaani / Taika, Kirsi Koivuniemi
 08:15-08:30 JÄÄNHOITO 
  
  
09:00  09:00-11:00 Taika kevätnäytös 09:00-09:15 JÄÄNHOITO
     
 09:30-09:45 JÄÄNHOITO    
 09:45-10:45 päiväkotimaitohammas, Sari Romppainen09:45-10:45 Kajaanin Edustushokki ry, Jukka Niiranen09:45-10:45 Kajaanin Edustushokki ry, Jukka Niiranen09:45-10:45 Edustus09:45-10:15 Kajaanin Edustushokki ry, Jukka Niiranen
10:0010:00-10:15 JÄÄNHOITO
 10:15-10:30 JÄÄNHOITO10:15-11:30 E2r-Yjk (10.15-11.35)
 10:30-12:00 D1r-Kkp
 10:45-11:00 JÄÄNHOITO10:45-11:00 JÄÄNHOITO
11:0011:00-11:15 JÄÄNHOITO
 
 11:30-11:45 JÄÄNHOITO
 11:45-13:15 E2w-Rjk (11.50-13.10)
12:0012:00-12:15 JÄÄNHOITO
  12:15-13:30 D2w-Hermes
  
   
13:0013:00-14:45 Akatemia 2.aste 
  13:15-13:30 JÄÄNHOITO
 13:30-14:30 Eagle Boys, Pasi Heikura 13:30-13:45 JÄÄNHOITO13:30-14:45 E1-Cowboys (13.25-14.45)
   13:45-15:45 C2w-Pantterit
14:00   
   14:15-15:45 Raja/Poliisit / KaiPr, Janne Laatti
 14:30-14:45 JÄÄNHOITO 14:30-14:45 JÄÄNHOITO
 14:45-15:45 Urheiluakatemia, Kainuun maakunta- kuntayhtyma14:45-15:00 JÄÄNHOITO14:45-15:45 Peliklinikka E14:45-15:45 Yläkouluakatemia14:45-17:30 B-Sapko
15:0015:00-15:45 Peliklinikka C2-D2
 
 
 15:45-16:00 JÄÄNHOITO15:45-16:00 JÄÄNHOITO15:45-16:00 JÄÄNHOITO15:45-16:00 JÄÄNHOITO15:45-16:00 JÄÄNHOITO15:45-18:30 B-Jokipojat
16:0016:00-17:00 D116:00-17:00 Tyttökiekko16:00-17:00 E16:00-17:00 E16:00-17:00 D1/D2
 
 
 
17:0017:00-18:00 D217:00-21:00 Hokki-Fps17:00-17:15 JÄÄNHOITO17:00-19:30 Taitoluistelijat Kajaani / Taika, Kirsi Koivuniemi17:00-17:15 JÄÄNHOITO
 17:15-18:15 Taitoluistelijat Kajaani / Taika, Kirsi Koivuniemi17:15-18:15 F1-F2 Peli
 17:30-17:45 JÄÄNHOITO
 17:45-18:30 Luistelukoulu
18:0018:00-18:15 JÄÄNHOITO
 18:15-19:00 Yleisövuoro18:15-18:30 JÄÄNHOITO18:15-18:30 JÄÄNHOITO
 18:30-19:30 F1/F218:30-19:30 B18:30-18:45 JÄÄNHOITO18:30-19:15 Kiekkokoulu
 18:45-19:45 Taitoluistelijat Kajaani / Taika, Kirsi Koivuniemi
19:0019:00-19:45 Mv:t
 19:15-19:30 JÄÄNHOITO
 19:30-19:45 JÄÄNHOITO19:30-19:45 JÄÄNHOITO19:30-19:45 JÄÄNHOITO19:30-20:45 Kotkat
 19:45-20:00 JÄÄNHOITO19:45-20:45 C219:45-20:45 B19:45-20:45 C219:45-20:00 JÄÄNHOITO
20:0020:00-20:45 B20:00-21:30 One Timer, Jarmo Juntunen
 
 
 20:45-21:00 JÄÄNHOITO20:45-21:00 JÄÄNHOITO20:45-21:00 JÄÄNHOITO20:45-21:00 JÄÄNHOITO20:45-21:00 JÄÄNHOITO
21:0021:00-21:45 C221:00-21:45 B21:00-21:45 D1/D221:00-22:00 Kiekkokarjut21:00-22:00 Taika21:00-22:15 Vaihokki/Broilers
 
 21:30-21:45 JÄÄNHOITO
 21:45-22:00 JÄÄNHOITO21:45-22:00 JÄÄNHOITO21:45-22:00 JÄÄNHOITO21:45-23:00 Kiekko 2000, Pekka Koivisto
22:0022:00-23:00 Kajaanin Kiekko Karjut, Jarmo Heikkinen22:00-23:00 L-team, Jaakko Harkonen22:00-23:15 Vaihokki, Hannu Heikkinen
 
 
 
23:00