Kajaanin jäähalli: Harjoitus Jäähalli  Jäähalli  VIP-tilat  
Ma 17.2.2020Ti 18.2.2020Ke 19.2.2020To 20.2.2020Pe 21.2.2020La 22.2.2020Su 23.2.2020
07:00 
 07:15-08:00 Pipolätkä 
  
  
08:00 08:00-09:00 Urheiluakatemia, 2. aste
    
  08:30-08:45 JÄÄNHOITO  
    
09:0009:00-09:45 Edustus   09:00-11:00 Taitoluistelijat Kajaani / Taika, Kirsi Koivuniemi
  09:15-10:15 Lyseo, Miikka Sinko09:15-10:00 Hokki Kainuu oy, Jarkko Heikkinen 
   
 09:45-10:00 JÄÄNHOITO09:45-10:45 Edustus 
10:0010:00-11:00 Edustus10:00-10:15 JÄÄNHOITO10:00-10:30 Edustus
 10:15-10:45 Hokki Kainuu oy, Jarkko Heikkinen
  
 10:45-11:00 JÄÄNHOITO 
11:0011:00-12:15 E2-K-Laser11:00-11:15 JÄÄNHOITO
 11:15-12:30 D1w-Soki
  
  
12:00 
  12:15-13:45 Lyseo, Miikka Sinko12:15-12:30 JÄÄNHOITO
  12:30-14:00 D2-Ahmat 
   12:45-14:15 D1r-K-Laser
13:0013:00-14:45 Urheiluakatemia, 2. aste 
  
 13:30-14:30 Kainuun Koulutusliikelaitos, Anssi Sirvio
   
14:00  14:00-16:45 C-Jukurit
  14:15-15:45 KaiPr, Janne Laatti14:15-17:00 A-Jht
 14:30-15:30 Eagle Boys, Pasi Heikura
 14:45-15:00 JÄÄNHOITO
15:0015:00-15:45 YLEISÖVUORO mailavuoro
  
  15:30-15:45 JÄÄNHOITO
  15:45-16:00 JÄÄNHOITO 15:45-16:00 JÄÄNHOITO
16:0016:00-17:00 Hokki Kainuu oy, Jarkko Heikkinen, edustus16:00-17:00 EDUSTUS HOKKI16:00-17:00 C1/C2
   
   
   16:45-19:30 A-Liki/Kärpät
17:0017:00-17:15 JÄÄNHOITO17:00-17:15 JÄÄNHOITO17:00-17:15 JÄÄNHOITO17:00-17:15 JÄÄNHOITO17:00-20:45 Hokki-Ketterä Mestis17:00-18:30 Kajaanin Junnuhokki Luistelu- ja kiekkokoulu
 17:15-18:15 Kajaanin Junnuhokki ry, B/C117:15-18:15 Taitoluistelijat Kajaani / Taika, Kirsi Koivuniemi17:15-18:15 E217:15-18:15 Taitoluistelijat Kajaani / Taika, Kirsi Koivuniemi
 
 
18:00
 18:15-18:30 JÄÄNHOITO18:15-18:30 JÄÄNHOITO18:15-18:30 JÄÄNHOITO18:15-18:30 JÄÄNHOITO
 18:30-19:30 YLEISÖVUORO mailaton18:30-19:30 A18:30-19:30 A18:30-19:30 Kajaanin Junnuhokki ry, B/C118:30-18:45 JÄÄNHOITO
 18:45-20:00 Kajaanin jääkiekkoyhdistys ry, Petteri Kyllonen
19:00
 
  19:30-19:45 JÄÄNHOITO19:30-19:45 JÄÄNHOITO19:30-19:45 JÄÄNHOITO
 19:45-20:45 Kajaanin Junnuhokki ry, C219:45-20:45 Kajaanin Junnuhokki ry, B19:45-20:45 Hokki Naiset19:45-20:45 Kajaanin Junnuhokki ry, A
20:0020:00-20:15 JÄÄNHOITO
 20:15-21:30 Vaihokki / Broilers, Markku Nieminen
 
  20:45-21:00 JÄÄNHOITO20:45-21:00 JÄÄNHOITO
21:0021:00-22:15 Kajaanin Kiekko Karjut, Jarmo Heikkinen21:00-22:00 L-team, Jaakko Harkonen21:00-22:15 Kajaanin Kiekko Karjut, Jarmo Heikkinen
 
 
 
22:00
 
 
 
23:00