Kajaanin jäähalli: Harjoitus Jäähalli  Jäähalli  VIP-tilat  
Ma 3.2.2020Ti 4.2.2020Ke 5.2.2020To 6.2.2020Pe 7.2.2020La 8.2.2020Su 9.2.2020
07:00 
 07:15-08:00 Pipolätkä 
  
  
08:0008:00-09:30 Keskuskoulu, Mikko Hakkarainen08:00-09:30 Urheiluakatemia, 2. aste
   
   
   
09:00  09:00-09:30 Edustus09:00-11:00 Taitoluistelijat Kajaani / Taika, Kirsi Koivuniemi
   
  09:30-09:45 JÄÄNHOITO09:30-09:45 JÄÄNHOITO 
 09:45-10:45 Edustus09:45-10:45 Edustus09:45-10:45 EDUSTUS HOKKI
10:00 
  
  
 10:45-11:00 JÄÄNHOITO10:45-11:00 JÄÄNHOITO10:45-11:00 JÄÄNHOITO10:45-11:00 JÄÄNHOITO
11:00 
   
 11:30-12:30 Kajaanin Lyseo, Samu Saukkoriipi  
   
12:00 12:00-14:00 C2- Cowboys
  12:15-13:45 Keskuskoulu, Mikko Hakkarainen
  12:30-12:45 JÄÄNHOITO
    
13:0013:00-14:45 Urheiluakatemia, 2. aste  
 13:15-14:30 Kajaanin Lyseo, Samu Saukkoriipi 
  13:30-15:00 D2-Liki
   13:45-14:00 JÄÄNHOITO
14:00   
 14:15-15:30 Sinitakit, Jarkko Karkkainen 14:15-15:45 Raja/KaiPr
 14:30-14:45 JÄÄNHOITO14:30-15:30 Eagle Boys, Pasi Heikura
 14:45-15:00 JÄÄNHOITO
15:0015:00-15:45 YLEISÖVUORO mailavuoro15:00-17:45 A - Diskos
  
 15:30-15:45 JÄÄNHOITO 15:30-15:45 JÄÄNHOITO
  15:45-16:00 JÄÄNHOITO  15:45-16:00 JÄÄNHOITO
16:0016:00-17:00 Edustus16:00-17:00 Hokki Kainuu oy, Jarkko Heikkinen16:00-17:00 D116:00-17:00 EDUSTUS HOKKI16:00-17:00 Kajaanin Junnuhokki ry, B
  
  
  
17:0017:00-17:15 JÄÄNHOITO17:00-17:15 JÄÄNHOITO17:00-17:15 JÄÄNHOITO17:00-17:15 JÄÄNHOITO17:00-17:15 JÄÄNHOITO17:00-18:30 Kajaanin Junnuhokki Luistelu- ja kiekkokoulu
 17:15-18:15 Kajaanin Junnuhokki ry, B/C117:15-18:15 Taitoluistelijat Kajaani / Taika, Kirsi Koivuniemi17:15-18:15 E217:15-18:15 Taitoluistelijat Kajaani / Taika, Kirsi Koivuniemi17:15-18:15 Kajaanin Junnuhokki ry, D2
 
 
18:00
  18:15-18:30 JÄÄNHOITO18:15-18:30 JÄÄNHOITO18:15-18:30 JÄÄNHOITO18:15-18:30 JÄÄNHOITO
 18:30-19:30 YLEISÖVUORO mailaton18:30-19:00 Kajaanin Junnuhokki A18:30-19:30 A18:30-19:30 Kajaanin Junnuhokki ry, B/C118:30-19:30 Kajaanin Junnuhokki ry, C1/C218:30-18:45 JÄÄNHOITO
 18:45-20:00 Kajaanin jääkiekkoyhdistys ry, Petteri Kyllonen
19:00 
  
  19:30-19:45 JÄÄNHOITO19:30-19:45 JÄÄNHOITO19:30-19:45 JÄÄNHOITO19:30-19:45 JÄÄNHOITO
 19:45-20:45 Kajaanin Junnuhokki ry, C219:45-20:45 B19:45-20:45 Hokki naiset19:45-20:45 Kajaanin Junnuhokki ry, A19:45-20:45 A
20:0020:00-20:15 JÄÄNHOITO
 20:15-21:30 Vaihokki / Broilers, Markku Nieminen
 
  20:45-21:00 JÄÄNHOITO20:45-21:00 JÄÄNHOITO
21:0021:00-22:15 Kajaanin Kiekko Karjut, Jarmo Heikkinen21:00-22:00 L-team, Jaakko Harkonen21:00-22:15 Kajaanin Kiekko Karjut, Jarmo Heikkinen
 
 
 
22:00
 
 
 
23:00