Kajaanin jäähalli: Jäähalli  VIP-tilat  
Ma 15.1.2018Ti 16.1.2018Ke 17.1.2018To 18.1.2018Pe 19.1.2018La 20.1.2018Su 21.1.2018
07:00   
  07:15-08:15 Myyntipalvelu J.Lukkari ky, Jouni Lukkari07:15-08:00 Kainuun prikaati , Joni Alanen   
     
   07:45-09:00 Myyntipalvelu J.Lukkari ky, Jouni Lukkari 
08:0008:00-09:15 Urheiluakatemia, Kainuun maakunta- kuntayhtyma08:00-08:15 JÄÄNHOITO08:00-09:15 Akatemia 2.aste08:00-10:00 Taitoluistelijat Kajaani / Taika, Kirsi Koivuniemi
 08:15-08:30 JÄÄNHOITO
 08:30-09:30 Lehtikangas
  
09:00  09:00-09:45 JÄÄNHOITO
 09:15-09:30 JÄÄNHOITO 09:15-09:30 JÄÄNHOITO 
  09:30-10:15 Kajaanin Edustushokki ry, Jukka Niiranen09:30-10:30 Kajaanin Edustushokki ry, Jukka Niiranen 
 09:45-10:30 Kuluntalahden koulu, Kuluntalahden koulu 09:45-10:45 Kajaanin Edustushokki ry, Jukka Niiranen09:45-11:45 C2-Ipk (9.40-11.40)
10:00 10:00-10:45 JÄÄNHOITO
 10:15-10:30 JÄÄNHOITO 
 10:30-10:45 JÄÄNHOITO10:30-10:45 JÄÄNHOITO10:30-10:45 JÄÄNHOITO
 10:45-11:30 Lohtajan koulu, Lohtaja Koulu10:45-11:30 Teppanan koulu, Teppana koulu10:45-11:30 Lehtikankaan koulu, Lehtikankaan koulu10:45-11:30 Luistelukoulu
11:00
 
 11:30-12:15 Lohtajan koulu, Lohtaja Koulu11:30-12:15 Teppanan koulu, Teppana koulu11:30-12:15 Lehtikankaan koulu, Lehtikankaan koulu11:30-12:15 Kiekkokoulu
 11:45-12:00 JÄÄNHOITO
12:0012:00-13:15 D2w-Cobrat
 12:15-12:30 JÄÄNHOITO12:15-15:00 A-K Laser
   
    
13:00 13:00-14:45 Akatemia 2.aste 
 13:15-14:30 Sinitakit, Jarkko Karkkainen 13:15-16:00 A-Hermes
 13:30-14:30 Eagle Boys, Pasi Heikura 
  
14:00  
  14:15-15:30 Raja/Poliisit / KaiPr, Janne Laatti
 14:30-14:45 JÄÄNHOITO 14:30-14:45 JÄÄNHOITO
 14:45-15:45 Yläkouluakatemia14:45-15:00 JÄÄNHOITO14:45-15:45 Yläkouluakatemia14:45-15:45 Yläkouluakatemia
15:0015:00-15:45 Peliklinikka15:00-18:30 HOKKI-Koovee
 
 15:30-15:45 JÄÄNHOITO
 15:45-16:00 JÄÄNHOITO15:45-16:00 JÄÄNHOITO15:45-16:00 JÄÄNHOITO15:45-16:00 JÄÄNHOITO15:45-16:30 Kajaanin Edustushokki ry, Jukka Niiranen
16:0016:00-17:00 D216:00-17:00 Kajaanin Edustushokki ry, Jukka Niiranen16:00-17:00 Kajaanin Edustushokki ry, Jukka Niiranen16:00-17:00 Kajaanin Edustushokki ry, Jukka Niiranen16:00-19:45 HOKKI-Fps
 
 16:30-16:45 JÄÄNHOITO
 16:45-17:30 D1/D2
17:0017:00-18:00 D1 (vanhajää)17:00-17:15 JÄÄNHOITO17:00-17:15 JÄÄNHOITO17:00-17:15 JÄÄNHOITO
 17:15-18:15 E17:15-18:15 E17:15-18:15 Taitoluistelijat Kajaani / Taika, Kirsi Koivuniemi
 17:30-17:45 JÄÄNHOITO
 17:45-18:30 C
18:0018:00-18:15 JÄÄNHOITO
 18:15-19:00 Yleisö18:15-18:30 JÄÄNHOITO18:15-18:30 JÄÄNHOITO18:15-18:30 JÄÄNHOITO
 18:30-19:30 Taitoluistelijat Kajaani / Taika, Kirsi Koivuniemi18:30-19:30 C18:30-19:30 F1/F218:30-19:30 B18:30-18:45 JÄÄNHOITO
 18:45-19:30 F1/F2
19:0019:00-19:45 mv:t
 
 19:30-19:45 JÄÄNHOITO19:30-19:45 JÄÄNHOITO19:30-19:45 JÄÄNHOITO19:30-19:45 JÄÄNHOITO19:30-19:45 JÄÄNHOITO
 19:45-20:00 JÄÄNHOITO19:45-20:45 B19:45-20:45 Kajaanin Hokki, A-nuoret, Sami Arvola19:45-20:45 C19:45-20:45 Kajaanin Hokki, A-nuoret, Sami Arvola19:45-20:00 JÄÄNHOITO19:45-21:00 Nalkamaan Kotkat, Petteri Kyllonen
20:0020:00-20:45 B20:00-21:30 One Timer, Jarmo Juntunen
 
 
 20:45-21:00 JÄÄNHOITO20:45-21:00 JÄÄNHOITO20:45-21:00 JÄÄNHOITO20:45-21:00 JÄÄNHOITO20:45-21:00 JÄÄNHOITO
21:0021:00-21:45 C21:00-21:45 Kajaanin Hokki, A-nuoret, Sami Arvola21:00-21:45 B21:00-22:00 D1/D221:00-22:00 Taitoluistelijat Kajaani / Taika, Kirsi Koivuniemi21:00-21:15 JÄÄNHOITO
 21:15-22:30 Vaihokki, Hannu Heikkinen
 21:30-21:45 JÄÄNHOITO
 21:45-22:00 JÄÄNHOITO21:45-22:00 JÄÄNHOITO21:45-22:00 JÄÄNHOITO21:45-23:00 Kiekko 2000, Pekka Koivisto
22:0022:00-23:00 Kajaanin Kiekko Karjut, Jarmo Heikkinen22:00-23:15 Vaihokki, Hannu Heikkinen22:00-22:15 JÄÄNHOITO
 22:15-23:15 Kajaanin Kiekko Karjut, Jarmo Heikkinen
 
 
23:00